چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

برخی از تکنیک های لازم در مورد طراحی حرفه ای کاتالوگ

چاپ کاتالوگ


طراحی و چاپ کاتالوگ ها دارای نکات ریزی هستند که این نکات برای مصرف کننده قابل اهمیت نمی باشد اما برای فروشنده و
واسطه ویا مغازه داری که این کالا یا خدمات را به مصرف کننده عرضه می کند مهم می باشد.


طراحی و چاپ کاتالوگ ها به نوع طراحی بستگی دارند که معمولا در چند لت یا سیمی یا زنگنه ای چاپ کاتالوگ می گردند.
در حققیقت می توان گفت که در طراحی و چاپ کاتالوگ جهت افرادی که به عنوان رابطه تولید کننده ، بازار هدف و مخاطبین
می باشد، جمع اوری و چاپ می گردد. این افراد معمولا خرید های انبوه و زیادی دارند.

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

چاپ دیجیتال مراحل پیچیده مکانیکی چاپ انبوه را ندارد

چاپ دیجیتال

در چاپ دیجیتال تنوع در جنس چاپ وجود دارد به معنای اینکه چاپ دیجیتال را می توان علاوه بر کاغذ روی سنگ ، شیشه
روی پارچه استفاده کرد. به دلیل همین ویژگی که در چاپ دیجیتال وجود دارد خلاقیت های متعددی بروز می کنند ولی در
چاپ انبوه محدودیت های زیادی وجود دارد.


نکته دیگر که می توان گفت تمیزی و نظافتی که در چاپخانه های دیجیتالی وجود دارد ( با توجه به اهمیت نظافت که در چاپ دیجیتال وجود
دارد) از دیگر مزایای چاپ دیجیتال می باشد . در چاپخانه های تولید انبوه به دلیل اینکه فای چاپخانه ها الوده است ، همین الودگی
باعث نشستن ذرات ریز روی محصول نهایی می شود.

 

چاپ دیجیتال پلات

چاپ دیجیتال


یکی دیگر از روش های چاپ دیجیتال ، چاپ دیجیتال پلات می باشد که در واقع چاپ دیجیتال پلات یکی از زیر مجموعه های چاپ دیجیتال است. در روش چاپ پلات ، چاپ دیجیتال را می توان بر روی هر نوع متریالی انجام داد و چاپ دیجیتال پلات دارای دو مرحله است در مرحله اول دستگاه پلاتر چاپ دیجیتال انجام می شود سپس به وسیله دستگاه لمینیتور بر روی آن متریال یک لایه کشیده می شود تا چاپ دیجیتال را در برابر پارگی و رطوبت و نور محافظت کند.

 

ویژگی های چاپ پلات
از دیگر ویژگی های این روش چاپ دیجیتال می توان به عرض بالای این روش چاپ دیجیتال اشاره کرد که حداقل عرض 150 سانتی متر است و نحوه چاپ این روش چاپ دیجیتال به این صورت است که اول باید طراحی مناسب را به وسیله کامپیوتر انجام دهید و سپس طرح را از کامپیوتر به دستگاه چاپ دیجیتال می فرستند و رنگ از مخازن مخصوص دستگاه چاپ دیجیتال بر روی کاغذ آن انتقال می یابد. سپس یک لایه لمینت بر روی کاغذ کشیده می شود تا هم به چاپ دیجیتال استحکام ببخشد و همچنین باعث براقیت چاپ دیجیتال بشود.
همانطور که در بالا گفتیم این روش چاپ دیجیتال از رنگ استافده می کند که نیز به دستگاه های جوهر افشان نیز معروف است. از دیگر ویژگی های این نوع چاپ دیجیتال این است که تنوع جنس در این نوع چاپ دیجیتال بالا است و روی هر نوع پلت فرمی می توان چاپ دیجیتال را انجام داد.

 

توسعه در چاپ دیجیتال قوطی های فلزی

چاپ دیجیتال


تون جت که تولید کننده ماشین های چاپ دیجیتال پیشرفته الکترواستاتیک از نوع قطره بر حسب تقاضا (DOD) است. نسخه ارتقاء یافته ای از اذین گر دیجیتال دو قطعه ای مخصوص قوطی و لوله ارائه کرده است . هدف از این ارتقاء استفاده کردن در قوطی های نوشیدنی و محصولات مخصوص مراسم های خاص ایجاد گردیده است ، بازاری که به سرعت عمل زیادی نیاز دارد.


این دستگاه چاپ دیجیتال دو قظعه ای قوطی به فعالان چاپ دیجیتال صنعتی و تولید کنندگان نوشیدنی این امکان را می دهد که برای چاپ دیجیتال کوتاه مدت یا متوسط ، به طور مستقیم به چاپ بر روی قوطی ها بپردازند.
میتوان گفت که تولید کنندگان نوشیدنی و سرمایه گذارها چاپ دیجیتال بر روی قوطی را یک ابزار کلیدی برای دستیابی به ظرفیت دستگاه چاپ دیجیتال قوطی دو قطعه ای تون جت از فناوری الکتروستاتیکی ته نشینی قطره بر حسب تقاضا استفاده کرده و به چاپ دیجیتال بسیار و همچنین نیز بسیار با کیفیت بر روی هر نوع لایه ای می پردازد.


محصولاتی که میتوان مورد استفاده قرار گیرد عبارتند از : دریچه ها و کانتینرها، لوله های محفظه استوانه ای ، کارتن ها و هواپخش ها، لیبل ها ، بسته بندی فلو ، لایه های کارتنی و مقواهای موج دار، کارتن بسته بندی مقوایی تا شو، روکش های منقبض و ...

چاپ دیجیتال لارج فرمت

چاپ دیجیتال


یکی از خدمات عمده موسسات چاپ دیجیتال ، چاپ دیجیتال لارج فرمت است که معمولا برای تبلیغات این نوع چاپ دیجیتال سفارش داده می شود. در واقع این نوع چاپ دیجیتال بر روی صفحه های بزرگ انجام می شود و هر سایزی که مشتری بخواهد می توان طرح را بر روی آن چاپ دیجیتال کرد.


این نوع چاپ دیجیتال به طور کلی به دو بخش چاپ دیجیتال فضای داخلی و چاپ دیجیتال فضای بیرونی تقسیم می شود که در ادامه هر کدام از این نوع ها را بیشتر را توضیح می دهیم.
چاپ دیجیتال لارج فرمت فضای داخلی :
این چاپ دیجیتال به وسیله دستگاه های خاص چاپ دیجیتال KONICA MINOLTA انجام می شود که چاپ دیجیتال آن زیر نور مستقیم آفتاب دوام بیشتری دارد همچنین این نوع دستگاه چاپ دیجیتال قابلیت چاپ دیجیتال بر روی انواع پلت فرم ها با جنس های مختلف چون کاغذ و پارچه و فوتو گلاسه و... را دارد. تنها محدودیت این نوع دستگاه چاپ دیجیتال این است که حداکثر عرض کاغذ می تواند 150 سانتیمتر باشد ولی از لحاظ طول محدودیتی وجود ندارد.


چاپ دیجیتال لارج فرمت فضای بیرونی :
این نوع چاپ دیجیتال نیز به وسیله دستگاه های چاپ دیجیتال ای انجام می شود که حداکثر عرض آنها 2 متر می باشد و نیز روی کاغذ و یا پارچه و یا هر پلت فرم دیگری می تواند چاپ دیجیتال را انجام دهد.

پس اگر می خواهید برای محصول و یا خدمات خود پوستر چاپ کنید بهتر است از چاپ دیجیتال لارج فرمت استفاده کنید زیرا هم جلوه خاصی به پوستر شما می دهد و هم کیفیت چاپ دیجیتال نسبت به هر نوع دیگری چاپ بیشتر است. اما باید توجه داشته باشید که برای چاپ دیجیتال لارج فرمت باید طراحی پوستر خود را دراندازه واقعی چاپ دیجیتال انجام دهید تا در زمان چاپ دیجیتال آن تصویر کشیده نشود و بدریخت نشود.

 

آدرس : تهران، خیابان اسکندری جنوبی، نرسیده به خیابان آزادی، کوچه خلیلی، پلاک 1                                                                                             تلفـن تماس: 700 900 66 (21) (10 خط ویژه)   

چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق چاپ دیجیتال و چاپ کاتالوگ نقش هنر می باشد . طراحی وب سایت سئو نونگار

چاپ دیجیتال , چاپ کاتالوگ

مجتمع چاپ دیجیتال ایران کهن،سفارش آنلاین چاپ واحد چاپ outdoor (بنر و فلکسی). چاپ دیجیتال. واحد چاپ دیجیتال مجهز به مدرن ترین دستگاههای زیراکس میباشد ... واحد پذیرش دیجیتال آماده دریافت سفارش شما می باشد ... چاپ دیجیتال آبرنگ نوین | صفحه اصلی چاپ دیجیتال بصورت ورقی برروی انواع کاغذ های تحریر، گلاسه، کتان، پشت چسب دار براق یا مات، شیشه ای و تلق ترانسپارنت و گرماژهای ۶۰ گرم تا ۳۰۰ گرم و ابعاد A5 .. چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم، محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب دیجیتال. چاپ دیجیتال - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد چاپ دیجیتال یکی از روش‌های تبدیل تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است. این روش معمولاً شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای کم تعداد توسط نشر رومیزی و دیگر منابع ... چاپ دیجیتال مدرن - چاپ دیجیتال پلات چاپ دیجیتال مناسب برای کارهای چاپی با تیراژ پایین و سرعت بالا مناسب می باشد و این دستگاهها قابلیت چاپ بروشور - کاتالوک - کارت ویزیت - کارت دعوت و نمونه ... چاپ دیجیتال پلات |لمینت|بروشور|چاپ مدرن شرکت چاپ دیجیتال مدرن آماده ارائه خدمات چاپ دیجیتال ،با کادری مجرب در زمان کوتاه و به صورت غیر حضوری می باشد. چاپ دیجیتال پلات ،لمینت ، برشور ،کاتالوگ ،چاپ ... لیست قیمت چاپ دیجیتال - چاپ دیجیتال پلات چاپ ديجيتال A4 250gr (مات و براق) يكرو. 800-1000 تومان. چاپ ديجيتال A3 250gr (مات و براق) يكرو. 1600-2000تومان. چاپ ديجيتال A4 200gr (مات و براق) يكرو. چاپ دیجیتال| نمونه |چاپ دیجیتال کتاب |چاپ دیجیتال کارت ویزیت چاپ دیجیتال نمونه | بزرگترین مرکز چاپ دیجیتال | مرکز چاپ دیجیتال کتاب | چاپ دیجیتال کارت ویزیت. چاپ دیجیتال یـاقـوت , چاپ دیجیتال ، چاپ دیجیتال یاقوت ، چاپ پلات ، لمینت ، چاپ عکس ، چاپ شاسی

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال