چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

روش الکتروفتوگرافی از روشهای چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال


یکی دیگر از روش های چاپ دیجیتال روش الکتروفتوگرافی است که در این روش چاپ دیجیتال از دونوع مرکب مایع یا جامد پودری استفاده می شود.


1- روش دیجیتال مرکبی
در این روش چاپ دیجیتال به جای اینکه از پودر رنگ ( تونر) استفاده شود، از مرکب های رنگی استفاده می شود، که برای کارهایی که پرتیتراژ هستند کاربرد بسیاری دارد. کیفیت بسیار بالا در خروجی این دستگاهها از مزایای این دستگاهها می باشد ، اما پیچیدگی که این سیستم دارد موجب این شده است که از گستردگی سیستم های تونری برخوردار نباشد. محدودیت اصلی که این دستگاهها دارند این است که قیمت بالایی دارند و همچنین ابعاد کار چاپی انهاست. از دیگر مزایای منحصر به فردی که این پرینترها دارند این است که می توان به امکان استفاده کردن از رنگ های اسپات به صورت کانال های رنگی مجزا و یا چاپ دیجیتال 6 رنگ اشاره نمود. همانطور که در بالا ذکر کردیم این روش چاپ دیجیتال بیشتر در دستگاه های قدیمی استفاده می شده است ولی هنوز شرکت های تولید کننده دستگاه چاپ دیجیتال هستند که از این روش در دستگاه چاپ دیجیتال خود استفاده می کنند.


2- روش تونری
اصول این روش چاپ دیجیتال این است که درام چرخانی توسط شعاع نور لیزر، باردار می شود، تشکیل تصویر به وسیله مرکب های پودری با نام تونر که قابلیت اینکه باردار شوند را دارند و ذوب شدن این تونرها روی سطح کاغذ شکل می گیرد. این مراحل را می توان در 5 بخش انتقال تونر، مرکب زنی، تصویر نگاری، پاکسازی درام، تثبیت تونر خلاصه کرد. سیستم های تونری می توانند با سرعتی بالاتری نسبت به سیستم های جوهرافشان، تصویرهای را که از ذوب شدن پودر رنگ روی کاغذ بوجود می ایند را ایجاد می کنند. این روش به واسطه این که سرعت بالایی دارد مصارف صنعتی پیدا کرده است . این سیستم از کار آمدترین سیستم های چاپ دیجیتال است که به ویژه در ابعاد متوسط به شمار می اید. این دستگاهها در ترکیب با یک اسکنر به عنوان دستگاههای کپی یا لیزری برای عموم شناخته شده اند.این روش چاپ دیجیتال در اکثر دستگاه های چاپ دیجیتال بکار می رود و سرعت عمل بالایی به دستگاه چاپ دیجیتال می دهد از دیگر ویژگی این نوع روش چاپ دیجیتال می توان به بی صدا بودن آن اشاره کرد که صدای دستگاهی که از این روش چاپ دیجیتال استفاده می کند نسبت به دستگاه های چاپ سوزنی بسیار صدای آن کم است و همچنین سرعت عمل آن بسیار بالا است که اگر برای چاپ های عمده می خواهید دستگاهی تهیه کنید پیشنهاد ما این است که دستگاه چاپ دیجیتال ای تهیه کنید که با روش تونری کار کند.

 

 

آدرس : تهران، خیابان اسکندری جنوبی، نرسیده به خیابان آزادی، کوچه خلیلی، پلاک 1                                                                                             تلفـن تماس: 700 900 66 (21) (10 خط ویژه)   

چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق چاپ دیجیتال و چاپ کاتالوگ نقش هنر می باشد . طراحی وب سایت سئو نونگار

چاپ دیجیتال , چاپ کاتالوگ

مجتمع چاپ دیجیتال ایران کهن،سفارش آنلاین چاپ واحد چاپ outdoor (بنر و فلکسی). چاپ دیجیتال. واحد چاپ دیجیتال مجهز به مدرن ترین دستگاههای زیراکس میباشد ... واحد پذیرش دیجیتال آماده دریافت سفارش شما می باشد ... چاپ دیجیتال آبرنگ نوین | صفحه اصلی چاپ دیجیتال بصورت ورقی برروی انواع کاغذ های تحریر، گلاسه، کتان، پشت چسب دار براق یا مات، شیشه ای و تلق ترانسپارنت و گرماژهای ۶۰ گرم تا ۳۰۰ گرم و ابعاد A5 .. چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم، محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب دیجیتال. چاپ دیجیتال - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد چاپ دیجیتال یکی از روش‌های تبدیل تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است. این روش معمولاً شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای کم تعداد توسط نشر رومیزی و دیگر منابع ... چاپ دیجیتال مدرن - چاپ دیجیتال پلات چاپ دیجیتال مناسب برای کارهای چاپی با تیراژ پایین و سرعت بالا مناسب می باشد و این دستگاهها قابلیت چاپ بروشور - کاتالوک - کارت ویزیت - کارت دعوت و نمونه ... چاپ دیجیتال پلات |لمینت|بروشور|چاپ مدرن شرکت چاپ دیجیتال مدرن آماده ارائه خدمات چاپ دیجیتال ،با کادری مجرب در زمان کوتاه و به صورت غیر حضوری می باشد. چاپ دیجیتال پلات ،لمینت ، برشور ،کاتالوگ ،چاپ ... لیست قیمت چاپ دیجیتال - چاپ دیجیتال پلات چاپ ديجيتال A4 250gr (مات و براق) يكرو. 800-1000 تومان. چاپ ديجيتال A3 250gr (مات و براق) يكرو. 1600-2000تومان. چاپ ديجيتال A4 200gr (مات و براق) يكرو. چاپ دیجیتال| نمونه |چاپ دیجیتال کتاب |چاپ دیجیتال کارت ویزیت چاپ دیجیتال نمونه | بزرگترین مرکز چاپ دیجیتال | مرکز چاپ دیجیتال کتاب | چاپ دیجیتال کارت ویزیت. چاپ دیجیتال یـاقـوت , چاپ دیجیتال ، چاپ دیجیتال یاقوت ، چاپ پلات ، لمینت ، چاپ عکس ، چاپ شاسی

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال