چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

 

دایرکتوری

برای چاپ کاتالوگ باید به نکاتی توجه کنید که مهم ترین آن طراحی مناسب کاتالوگ است تا در زمان چاپ کاتالوگ به مشکل برنخورید و کاتالوگ شما زیبایی خاصی را داشته باشد و بتواند نظر مشتریان را به محصولات شما جذب کند پس برای اینکه در چاپ کاتالوگ به صورت عمده به مشکل بر نخورید اول سعی کنید کاتالوگ را به درستی طراحی کنید و یک نمونه چاپ کاتالوگ را برای دو سه نسخه انجام دهید تا به مشکلات آن پی ببرید.


برای طراحی کاتالوگ برای چاپ کاتالوگ همچینین باید دقت داشته باشید که فاصله تصاویر و متن ها از اطراف تقریبا یک سانتیمتر باشد تا در زمان بعد از چاپ کاتالوگ برای برش کاتالوگ به مشکل برنخورید و همچنین ابعاد کاتالوگ باید چک شود تا هنگام فریم بندی مشکلی بوجود نیاید.


بعد از طراحی کاتالوگ برای چاپ کاتالوگ باید نوع روکش را انتخاب کنید تا در زمان چاپ کاتالوگ بر روی کاتالوگ کشیده شود که برای انتخاب روکش باید بدانید که روکشی که روی کاتالوگ کشیده می شود دارای انواع زیر است :
1-سلفون مات حرارتی
2-سلفون براق حرارتی
3-سلفون مات سرد
4-سلفون براق سرد

در چاپ کاتالوگ با کیفیت عوامل بسیاری دخیل هستند که عبارتند از:

1- طراحی : طراحی یک کاتالوگ می تواند نقش بسیار مهمی در اطلاع رسانی و جذب مخاطب داشته باشد و زیبایی خاصی به کاتالوگ شما بعد از مرحله چاپ کاتالوگ می دهد.

2- چاپ کاتالوگ : قسمت اخر کار یعنی صحافی و چاپ کاتالوگ مهمترین قسمت کار می باشد. استفاده کردن از رنگ های با کیفیت، دستگاههای چاپ کاتالوگ چهار رنگ همزمان و با تکنولوژی روز تاثیر بسیار زیادی در بالا بردن کیفیت چاپ کاتالوگ دارد.

3- صفحه بندی درست : در طراحی صفحات باید به این نکته توجه کرد که صفحات کاتالوگ هنگام فرم بندی به صورت تک صفحه در فرم قرار می گیرد.

4- روکش ها نیز در اثر گذاشتن در زیبایی و ماندگاری کار نفش بسزایی دارد که با توجه به سلیقه و نیازی که مشتری دارد انتخاب می شود.

5- صحافی برش و خط تا : صحاف اخرین مرحله می باشد. صحافی با کیفیت و دقیق، مناسب، برش لبه های دقیق به صورتی که لبه دقیقا روی هم قرار گیرند که موجب می شود تا کاتالوگ از لحاظ انسجام زیبایی بی نقص باشد.

6- در اخر موضوع بسته بندی و ارسال کار می باشد. که باید به طریقی بسته بندی شود که مشتری بتواند کار تا زمانی که بدون اینکه به کار آسیبی برسد نگهداری کند.

 

آدرس : تهران، خیابان اسکندری جنوبی، نرسیده به خیابان آزادی، کوچه خلیلی، پلاک 1                                                                                             تلفـن تماس: 700 900 66 (21) (10 خط ویژه)   

چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق چاپ دیجیتال و چاپ کاتالوگ نقش هنر می باشد . طراحی وب سایت سئو نونگار

چاپ دیجیتال , چاپ کاتالوگ

مجتمع چاپ دیجیتال ایران کهن،سفارش آنلاین چاپ واحد چاپ outdoor (بنر و فلکسی). چاپ دیجیتال. واحد چاپ دیجیتال مجهز به مدرن ترین دستگاههای زیراکس میباشد ... واحد پذیرش دیجیتال آماده دریافت سفارش شما می باشد ... چاپ دیجیتال آبرنگ نوین | صفحه اصلی چاپ دیجیتال بصورت ورقی برروی انواع کاغذ های تحریر، گلاسه، کتان، پشت چسب دار براق یا مات، شیشه ای و تلق ترانسپارنت و گرماژهای ۶۰ گرم تا ۳۰۰ گرم و ابعاد A5 .. چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم، محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب دیجیتال. چاپ دیجیتال - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد چاپ دیجیتال یکی از روش‌های تبدیل تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است. این روش معمولاً شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای کم تعداد توسط نشر رومیزی و دیگر منابع ... چاپ دیجیتال مدرن - چاپ دیجیتال پلات چاپ دیجیتال مناسب برای کارهای چاپی با تیراژ پایین و سرعت بالا مناسب می باشد و این دستگاهها قابلیت چاپ بروشور - کاتالوک - کارت ویزیت - کارت دعوت و نمونه ... چاپ دیجیتال پلات |لمینت|بروشور|چاپ مدرن شرکت چاپ دیجیتال مدرن آماده ارائه خدمات چاپ دیجیتال ،با کادری مجرب در زمان کوتاه و به صورت غیر حضوری می باشد. چاپ دیجیتال پلات ،لمینت ، برشور ،کاتالوگ ،چاپ ... لیست قیمت چاپ دیجیتال - چاپ دیجیتال پلات چاپ ديجيتال A4 250gr (مات و براق) يكرو. 800-1000 تومان. چاپ ديجيتال A3 250gr (مات و براق) يكرو. 1600-2000تومان. چاپ ديجيتال A4 200gr (مات و براق) يكرو. چاپ دیجیتال| نمونه |چاپ دیجیتال کتاب |چاپ دیجیتال کارت ویزیت چاپ دیجیتال نمونه | بزرگترین مرکز چاپ دیجیتال | مرکز چاپ دیجیتال کتاب | چاپ دیجیتال کارت ویزیت. چاپ دیجیتال یـاقـوت , چاپ دیجیتال ، چاپ دیجیتال یاقوت ، چاپ پلات ، لمینت ، چاپ عکس ، چاپ شاسی

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال