چاپ دیجیتال | چاپ کاتالوگ - چاپ دیجیتال

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال (6)

چهارشنبه, 08 دی 1395 ساعت 15:32

انواع هد در دستگاههای بنر

نوشته شده توسط

چاپ کاتالوگ

با گسترش زیاد و روز افزون استفاده کردن از دستگاههای چاپ کاتالوگ فلکس و بنر دیجیتال عریضی، به ویژه دستگاه چاپ کاتالوگ فلکس و بنر جدید دارای تکنولوژی پیشرفته هد اسپکترا، هد سیکو، هد کونیکا و گسترش ان تا دورترین مکانهای کشور و همچنین توسعه بسیار زیاد صنعت چاپ دیجیتال کشور اطلاعاتی را به مختصر توضیح داده می شود.


چاپ دیجیتال در عرصه لارج فرمت و نیز نتیجه نهایی ان که بر اثاث نوع نورپردازی در دو نوع بک لایت و فرانت لایت ( نور از پشت و نور از جلو) وجود دارد.
دستگاههای چاپ دیجیتال لارج فرمت ( که معمولا تا عرض 2 متر را می گویند ) و چاپ کاتالوگ واید فرمت ( معمولا از 3 تا 5 متر را می گویند) که در بین مردم کلادستگاههای بر پایه سالونت به دستگاههای لارج فرمت معروف می باشند، براساس نوع جوهر مصرفی نیز به چهار گروه کلی تقسیم می شوند. 

1- اکو سالونت و مید سالونت و جوهر مخصوص پارچه
حداکثر عرض موجود 3.2 است.
کیفیت پیکسل : ریز
جوهر محلول در حلال ویژه با ضرر کم برای محیط زیست و کاربر با بوی کم
درخشندگی رنگ: خوب ( مگر با مدیای ویژه )
سرعت چاپ دیجیتال : برای کیفیت عالی معمولا متوسط زیر 25 متر در ساعت است البته جدیدا دستگاههایی بوجود امده اند
که با سرعت های بسیار بالاتری کار می کنند.
مدیای عمده مصرفی: بنر، وینیل، مش ( و پارچه برای دستگاههای چاپ دیجیتال پارچه که البته نیازمند به دستگاه مستقل بخار برای تثبیت رنگ دارند)
دوام رنگ در برابر افتاب و باران: متوسط


2-جوهرهای سالونت
حداکثر عرض موجود 7 متر
کیفیت پیکسل: در دو نوع ریز و درشت تقسیم بندی می شود
کیفیت پشت نور: عالی
سرعت چاپ دیجیتال : بالا حتی تا 250 متر در ساعت
دوام رنگ در برابر افتاب و باران: خوب
درخشندگی رنگ : عالی
قیمت جوهرها: خیلی مناسب معمولا بین لیتری 20 تا 45 هزار تومان.
تمام این دستگاههای جوهر لیتری می خورند و کارتریجی نیستند.


3- درای و پیگمت
حداکثر عرض موجود: 150 سانت
کیفیت پیکسل : فوق العاده ریز
درخشندگی رنگ : کم ( مگر با مدیای ویژه)
جوهری که حلال در اب است و ضرر کمی برای محیط زیست و کاربر- بدون بو
سرعت چاپ دیجیتال : معمولا کم می باشد و زیر 5 متر در ساعت برای کیفبت عالی
کیفیت پشت نور: معمولابد ( مگر با مدیای خاص و دستگاههای خاص )
دوام رنگ در برابر افتاب و باران : کم
مدیای عمده مصرفی : کاغذ کتد و فوتو گلاس – بک لیت و کنواس

چاپ دیجیتال


به طور کلی دستگاه های چاپ دییجتال با توجه به پلتفرمی که روی آن چاپ دییجتال انجام می شود دارای هد های مختلفی است که باید توجه داشته باشید که در زمان خرید دستگاه چاپ دیجیتال با توجه به چیزی که می خواهید روی ان چاپ دیجیتال را انجام دهید دستگاه چاپ دیجیتال مناسب را انتخاب کنید تا دستگاه چاپ دیجیتال دچار مشکل نشود و همچنین کیفیت چاپ دیجیتال شما پایین می آید.

 

یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 13:25

چاپ دیجیتال روی پارچه

نوشته شده توسط

چاپ دیجیتال


امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی چاپ و همچنین صنعت تبلیغات چاپ دیجیتال بر روی پارچه نیز گسترش یافته است که به وسیله آن می توان برروی پارچه نیز چاپ دیجیتال انجام داد و تبلیغ کرد که هم جلوه زیبایی به تبلیغات می دهد و همچنین باعث جلب مشتری می شود.


چاپ دیجیتال به وسیله دستگاه های پیشرفته چاپ دیجیتال انجام می شود که به دونوع دستگاه چاپ دیجیتال مستقیم بر روی پارچه و همچنین دستگاه های چاپ دیجیتال غیر مسقیم روی پارچه یا به اصطلاح دستگاه چاپ دیجیتال ترانسفر تقسیم می شوند که در ادامه روند کار این نوع دستگاه های چاپ دیجیتال را توضیح می دهیم.


دستگاه چاپ دیجیتال مستقیم روی پارچه :
در چاپ دیجیتال بدون اینکه نیاز به کاغذ ترانسفر باشد، به شکل مستقیم به بهترین کیفیت روی پارچه و انواع لباس انجام می گیرد که برای بالا بردن ماندگاری طرحی که چاپ دیجیتال شده و نیز تثبیت شدن رنگ طرح چاپی برای پارچه حرارت داده می شود. که در این مرحله بافت های شیمیایی طرح از استحکام بیشتری برخوردار می شود و شفافیت طرح چاپی و کیفیت بالا میرود. در نوع های مختلف دستگاه چاپ دیجیتال بنا به اینکه نوع پارچه و الیاف (نخ) بکاررفته در پارچه چه باشد از مرکب (جوهر) های مخصوصی استفاده می شود تا اینکه چاپ دیجیتال با کیفیت بیشتر و بهتری به مشتری ارائه داده شود. به عنوان مثال در چاپ دیجیتال بر روی پارچه های کتان و پنبه از مرکب پیگمت یا راکتیو استفاده می شود.

 

 

 چاپ دیجیتال غیر مستقیم روی پارچه ( ترانسفر)
در این روش اول چاپ دیجیتال روی کاغذ ترانسفر با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال و مرکب سابلیمیشین انجام شده بعد از آن بوسیله پرس حرارتی کاغذ ترانسفر که چاپ دیجیتال روی ان انجام گرفته را طرح چاپی را روی پارچه های پلی استر انتقال می دهد. این روش چاپ دیجیتال در چاپ پرچم ، هدایای تبلیغاتی ، لباس های ورزشی ، کاربرد زیادی دارد.

 

یکشنبه, 28 آذر 1395 ساعت 07:08

چاپ دیجیتال در دکوراسیون داخلی

نوشته شده توسط

 

 

 

چاپ دیجیتال

کاربرد چاپ دیجیتال در دکوراسیون داخلی

بسیاز پیش آمده است که طرح تابلوهای موجود در بازار را دوست نداشته اید و یا ترکیب رنگ آنها متناسب با چیدمان منزل شما نبوده است !!!
از موارد استفاده چاپ دیجیتال در دکوراسیون داخلی میتوان به چاپ دیجیتال تابلوهای عکس و نقاشی اشاره کرد که در آن به روش جوهر افشان روی سطوح سخت مثل چوب،ام دی اف و .... بر روی سطوح نرم مانند مدل های مختلف بوم و کاغذ استفاده میشود از این رو میتوانید طرح مورد نظر خود را برای تابلو به راحتی انتخاب و تهیه کنید

علاوه بر این موارد ذکر شده چاپ دیجیتال کاربرد های فراوان دیگری در حوزه دکوراسیون داخلی دارد همانند چاپ دیجیتال کاغذ دیواری به روش دیجیتال در چاپ دیجیتال کاغذ دیواری میتوان کاغذ دیواریهایی با طرح دلخواه مشتری چاپ کرد به عنوان مثال اتاق فرزندتان را با کاغذ دیواریهای پرتره خودش تصور کنید
 

 

 

 

جمعه, 12 شهریور 1395 ساعت 20:52

تفاوت های اساسی چاپ دیجیتال

نوشته شده توسط

 

 

 

یک )با حذف مراحل پیش از چاپ مثل لیتوگرافی، فرایند چاپ دیجیتال کوتاه تر شده است

دو ) در چاپ دیجیتال هزینه چاپ به تعداد نسخه‌های چاپی بستگی ندارد و برای هر برگ چاپ شده مقدار ثابتی است .

سه) در چاپ دیجیتال میزان مواد باطله شامل کاغذ و مواد شیمیایی کمتر است چون نیازی به رسیدن به رنگ و یا تنظیمات حین چاپ وجود ندارد

چهار)در چاپ دیجیتال در هر دور چاپ می توان تصویر و متن متفاوتی را چاپ کرد چون در این روش از پلیت استفاده نمی‌شود

چاپ دیجیتال

 

 

 

شنبه, 13 شهریور 1395 ساعت 01:18

کاربرد های چاپ دیجیتال

نوشته شده توسط

 

 

 

چاپ در تیراژ محدود
در چاپ دیجیتال به دلیل حذف پلیت و چاپ مستقیم از کامپیوتر روی کاغذ و امکان کالیبراسیون دستگاه امکان چاپ در تیراژ محدود حتی یک برگ با هزینه کم فراهم شده است .

یک چاپگر دیجیتال برای چاپ میلیونها برگ ساخته نشده است،بلکه در مدت زمان عمر خود نهایتاً هزاران برگ چاپ کند که البته که با توجه به هزینه تمام شده و سرعت کار،چاپ دیجیتال برای چاپ در تیراژ محدود عملیاتی و مقرون به صرفه می باشد.البته از سال 2010 فناوری های نوین در چاپ دیجیتال بکار گرفته شد که با استفاده از تکنولوژی نانو در جوهر و همچنین تغییر سیتم پاشش جوهر،چاپگر های دیجیتال جوهر افشان توانستند بسیاری از محدودیت ها را در زمینه سرعت و هزینه تولید کنار بزنند.

چاپ شخصی شده
در چاپ دیجیتال به سبب امکان تغییر میتوان هر نسخه را متفاوت از نسخه قبلی زد.

به عنوان مثال شما می توانید کارت تبریک‌های شخصی با تصاویر مختلف و یا کارت پرسنلی با طرحهای مختلف را در هر دور چاپ کنید. همچنین این قابلیت به شما امکان چاپ اطلاعات متغیر را می دهد. یعنی می توانید در هر نسخه چاپی خود اطلاعات متغیری را چاپ کنید این اطلاعات می تواند نام گیرنده و یا تصویر هر فرد باشد.

چاپ دیجیتال

 

 

 

شنبه, 13 شهریور 1395 ساعت 01:16

چاپ دیجیتال

نوشته شده توسط

 

 

 

چاپ دیجیتال به چاپ حرفه ای در تیراژهای توسط نشر رومیزی و دیگر منابع دیجیتال میگویند که توسط چاپگرهای لارج فرمت و یا چاپگرهای لیزری و جوهرافشان حرفه ای انجام می‌شود. اما به طور کلی منظور از چاپ دیجیتال در بازار چاپ،عمدتاً چاپ تونری با استفاده از انواع چاپگرهای لیزری حرفه ای بر روی انواع کاغذ است.
هزینه چاپ دیجیتال نسبت به روشهای چاپ سنتی مثل چاپ آفست بیشتر است اما این هزینه با صرفه جویی در تهیه پلیت های چاپ و کاهش نیروی انسانی و کیفیت بالایی که ارائه میدهد جبران شده است .
همچنین از دیگر مزایای آن این است که بلافاصله پس از تقاضا میتوان در تیراژ محدود سفارش را به چاپ رساند و امکان تغییر تصاویر و محتویات در هر برگه چاپی وجود دارد.

تفاوت اصلی بین چاپ دیجیتال و روشهای سنتی چاپ مثل لیتوگرافی و چاپ آفست در استفاده نکردن از پلیتهای چاپ است که در نتیجه مراحل آماده سازی پیش از چاپ سریع تر و ارزان تر هستند..
مرسوم ترین روشها چاپگرهای جوهرافشان و لیزری هستند که پیگمنت یا تونر را بر روی زمینه هایی همچون کاغذ، کاغذ عکاسی، کانواس یا بوم، چوب، فوم، شیشه، سنگ و ... می‌نشانند.
در بیشتر فرایندهای چاپ دیجیتال جوهر یا تونر همچون روشهای سنتی در داخل کاغذ نفوذ نمی‌کنند بلکه لایه نازکی بر روی سطح تشکیل می‌دهند و در برخی سیستمها ممکن است برای تثبیت آنها بر روی زمینه از مواد اضافی و پوششی که توسط فرایندهای حرارتی یا تابش یووی افزوده می‌شوند نیز استفاده گردد.

 

 

 

 

آدرس : تهران، خیابان اسکندری جنوبی، نرسیده به خیابان آزادی، کوچه خلیلی، پلاک 1                                                                                             تلفـن تماس: 700 900 66 (21) (10 خط ویژه)   

چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق چاپ دیجیتال و چاپ کاتالوگ نقش هنر می باشد . طراحی وب سایت سئو نونگار

چاپ دیجیتال , چاپ کاتالوگ

مجتمع چاپ دیجیتال ایران کهن،سفارش آنلاین چاپ واحد چاپ outdoor (بنر و فلکسی). چاپ دیجیتال. واحد چاپ دیجیتال مجهز به مدرن ترین دستگاههای زیراکس میباشد ... واحد پذیرش دیجیتال آماده دریافت سفارش شما می باشد ... چاپ دیجیتال آبرنگ نوین | صفحه اصلی چاپ دیجیتال بصورت ورقی برروی انواع کاغذ های تحریر، گلاسه، کتان، پشت چسب دار براق یا مات، شیشه ای و تلق ترانسپارنت و گرماژهای ۶۰ گرم تا ۳۰۰ گرم و ابعاد A5 .. چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم، محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب دیجیتال. چاپ دیجیتال - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد چاپ دیجیتال یکی از روش‌های تبدیل تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است. این روش معمولاً شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای کم تعداد توسط نشر رومیزی و دیگر منابع ... چاپ دیجیتال مدرن - چاپ دیجیتال پلات چاپ دیجیتال مناسب برای کارهای چاپی با تیراژ پایین و سرعت بالا مناسب می باشد و این دستگاهها قابلیت چاپ بروشور - کاتالوک - کارت ویزیت - کارت دعوت و نمونه ... چاپ دیجیتال پلات |لمینت|بروشور|چاپ مدرن شرکت چاپ دیجیتال مدرن آماده ارائه خدمات چاپ دیجیتال ،با کادری مجرب در زمان کوتاه و به صورت غیر حضوری می باشد. چاپ دیجیتال پلات ،لمینت ، برشور ،کاتالوگ ،چاپ ... لیست قیمت چاپ دیجیتال - چاپ دیجیتال پلات چاپ ديجيتال A4 250gr (مات و براق) يكرو. 800-1000 تومان. چاپ ديجيتال A3 250gr (مات و براق) يكرو. 1600-2000تومان. چاپ ديجيتال A4 200gr (مات و براق) يكرو. چاپ دیجیتال| نمونه |چاپ دیجیتال کتاب |چاپ دیجیتال کارت ویزیت چاپ دیجیتال نمونه | بزرگترین مرکز چاپ دیجیتال | مرکز چاپ دیجیتال کتاب | چاپ دیجیتال کارت ویزیت. چاپ دیجیتال یـاقـوت , چاپ دیجیتال ، چاپ دیجیتال یاقوت ، چاپ پلات ، لمینت ، چاپ عکس ، چاپ شاسی

چاپ دیجیتال

چاپ کاتالوگ