چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ (4)

چهارشنبه, 01 دی 1395 ساعت 13:08

چاپ ریسو گراف

نوشته شده توسط

چاپ کاتالوگ


یکی دیگر از انواع روش های چاپ کاتالوگ ، چاپ ریسو گراف است که به طور عمده برای چاپ کاتالوگ بکار میرود و این روش چاپ کاتالوگ توسط یک شرکت ژاپنی به نام ریسو کاگاکو ارائه شده است که در یان روش چاپ کاتالوگ اکثر تکنولوژی های روز دنیا برای چاپ کاتالوگ بکار رفته است در کل این روش چاپ کاتالوگ مثل چاپ دیجیتال سریع است و برای تیراژهای بالا بکار می رود.

فن آوری استفاده شده در ریسو گراف
فن آوری های استفاده شده در این روش چاپ کاتالوگ این است که تصاویر را به طور دقیق انتقال می دهد و آنها را اسکن می کند و سرعت چاپ کاتالوگ در این روش مثل چاپ دیجیتال بالا است.
روش کار این نوع روش چاپ کاتالوگ این است که در آن نوعی استسیل استفاده می شود که به آن مستر نیز می گویند که روش کار این قطعه این است که اطلاعات از روی کامپیوتر به آن انتقال می یابد و سپس با قرار گیری مستر در مسیر چاپ کاتالوگ مرکب از نواحی تصویر دار عبور می کند . برروی سطح چاپ شوند که معمولا انواع کاغذ هست منتقل می شود.
در مقایسه کردن ریسوگراف با روشهای چاپ گاتالوگ مثل افست می توان گفت که ریسوگراف می تواند برای چاپهایی که پر تیراژ
هستند استفاده می شود. از این لحاظ برتری ریسو در ارزان بودن تهیه مستر، سرعت بالای چاپ کاتالوگ و زمان تولید آن است .
سرعت چاپ کاتالوگ این نوع دستگاه می تواند 130 صفحه در دقیقه باشد. در چاپی با ریسو اگر بالای بیست نسخه از یک نمونه
چاپی را تکثیر کند قیمت تمام شده و اخر ان پایین تر از قیمت تمام شده چاپ کاتالوگ با دیگر انواع دستگاههای تکثیر است.
در اخر باید گفت که در حقیقت دستگاههای ریسوگراف مابین دستگاههای کپی و چاپ افست قرارمی گیرد به طوری
که این دستگاهها می توانند کارهای چاپی را که برای دستگاههای کپی عادی زیاد و برای دستگاههای افست کم هستند
را چاپ کنند.


درواقع همانطور که در بالا ذکر کردیم یان روش چاپ کاتالوگ مابین روش دستگاه های قدیمی افست و دستگاه های کپی است و کیفیت آن نیز برای چاپ کاتالوگ به اندازه چاپ دیجیتال است و برای چاپ کاتالوگ به صورت عمده بکار می رود پس اگر برای تبلیغات خدمات یا محصول خود می خواهید چاپ کاتالوگ انجام دهید بهتر است اول راجعه به روش های چاپ کاتالوگ تحقیق کنید بعد اقدام به چاپ کاتالوگ نمایید.

 

دوشنبه, 29 آذر 1395 ساعت 07:04

اندازه های چاپ کاتالوگ در چاپ دیجیتال

نوشته شده توسط

 

 

 

 

چاپ کاتالوگ

اندازه هاي چاپ کاتالوگ در چاپ دیجیتال چه مقادیری میتواند باشد

چاپ کاتالوگ A3 که میتواند در اندازه های عمودی و افقی باشد

چاپ کاتالوگ A4 که میتواند عمودی باشد که اصطلاحا به آن رحلی نیز میگویند .

چاپ کاتالوگ A4 که میتواند افقی باشد که اصطلاحا به آن بیاضی میگویند.

( اگر چاپ کاتالوگ در قطع A4 انجام شود :جلد کاتالوگ میبایست دو برگ یعنی چهار صفحه باشد و باقی صفحات داخلی ضریبی از دو میبایست باشند.
جلد کاتالوگ میبایست نسبت به صفحات داخلی ضخیم تر باشد اگر جلد گلاسه کاتالوگ جرمی بیشتر از 170 گرم داشت برای جلوگیری از ترک خوردن در صحافی میبایست روی آن سلفون کشد)

چاپ کاتالوگ A5 که میتواند عمودی یا افقی باشد
چاپ کاتالوگ A6 که میتواند عمودی یا افقی باشد
چاپ کاتالوگ B4-B5 و ....
چاپ کاتالوگ وزیری که سایز آن 24*17
چاپ کاتالوگ در سایزهای مربعی

تیراژ چاپ کاتالوگ در چاپ دیجیتال تعداد محدودی میباشد .حداکثر تا 200 عدد یا کمی بیشتر از چاپ دیجیتال استفاده میکنند تا از نظر هزینه به صرفه باشد

 

 

 

 

شنبه, 13 شهریور 1395 ساعت 01:30

انواع چاپ کاتالوگ

نوشته شده توسط

 

 

 

چاپ کاتالوگ به سه دسته عمده لت دار و منگنه ای و سیمی تقسیم میشود که نوع لت دار آن بیشتر برای تولید بروشور بکار میرود ولی برای چاپ کاتالوگ هایی با سایز بزرگ چاپ کاتالوگ لت دار هم کاربرد دارد.
چاپ کاتالوگ منگنه ای بیشتر برای بروشور ها بکار میرود و چاپ کاتالوگ ها معمولا بصورت سیمی و لت دار انجام میشود.و چاپ کاتالوگ سیمی بدلیل قیمت بالا خیلی کم بکار میرود.

چاپ کاتالوگ

 

 

 

جمعه, 12 شهریور 1395 ساعت 11:56

چاپ کاتالوگ

نوشته شده توسط

 

 

 

در عرصه تجارت، فروش محصولات و ارائه خدماتچاپ کاتالوگ اهمیت بسزایی برای عرضه خدمات و محصولات دارد.کاتالوگشامل اطلاعاتی از محصولات یک شرکت است که میتواند در شکلهای چند لت , منگنه یا سیمی عرضه گردد. در چاپ کاتالوگ میبایست از کاغذهای بالای 200 گرم و کلفت که دارای کیفیت بسیار مناسب هستند استفاده شود تا بتوانند در مدت زمان بیشتری باقی بمانند و از بین نروند ، اندازه و سایز و تعداد برگ های آن نیز بسته به نیاز و سلیقه مشتریست و از الگوی خاصی تبعیت نمی کنند..
در صفحات کاتالوگ ها محصولات و خدمات شما درج میشود و در کنار هریک شماره محصول یا خدمت درج میگردد تا خوانندگان کاتالوگ از طریق شماره ها نسبت به دریافت محصول و خدمات شما اقدام کنند.
کاتالوگ ها حاوی اطلاعاتی برای برای واسط های بین فروشندگان و مصرف کنندگان(یعنی مغازه داران ، فروشندگان عمده )است و برای آنها تهیه میشوند .
به عنوان مثال کاتالوگ های یک شرکت آرایشی و بهداشتی شامل اطلاعاتی کلی یا جزئی راجب محصولات آرایشی و بهداشتی مثل کرم ها و ... است که برای مغازه های آرایشی و بهداشتی یا داروخانه ها تهیه میشود.
کاتالوگ کلی: کاتالوگی است که در آن انواع محصولات شرکت درج شود صابون ,کرم, شامپو و....
کاتالوگ جزئی : تخصصی تر است و ممکن است یک کاتالوگ فقط به شامپوها اختصاص داده شود و در آن انواع شامپوها نوشته شود (شامپو ضد شوره , شامپو برای موهای خشک و ...)
اطلاعاتی که در کاتالوگ ها چاپ میشود میتواند شامل مواردی مانند قیمت محصول، سایز محصول تعداد محصول در یک کارتن، اندازه کارتن، قیمت کل کارتن (حاوی n عدد محصول)، تعداد رنگ از هر محصول در کارتن و ... واضح است که این اطلاعات برای فروشنده یا واسطه تهیه شده است و به مصرف کننده مربوط نمی شود..

چاپ کاتالوگ

 

 

 

آدرس : تهران، خیابان اسکندری جنوبی، نرسیده به خیابان آزادی، کوچه خلیلی، پلاک 1                                                                                             تلفـن تماس: 700 900 66 (21) (10 خط ویژه)   

چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ چاپ کاتالوگ

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق چاپ دیجیتال و چاپ کاتالوگ نقش هنر می باشد . طراحی وب سایت سئو نونگار

چاپ دیجیتال , چاپ کاتالوگ

مجتمع چاپ دیجیتال ایران کهن،سفارش آنلاین چاپ واحد چاپ outdoor (بنر و فلکسی). چاپ دیجیتال. واحد چاپ دیجیتال مجهز به مدرن ترین دستگاههای زیراکس میباشد ... واحد پذیرش دیجیتال آماده دریافت سفارش شما می باشد ... چاپ دیجیتال آبرنگ نوین | صفحه اصلی چاپ دیجیتال بصورت ورقی برروی انواع کاغذ های تحریر، گلاسه، کتان، پشت چسب دار براق یا مات، شیشه ای و تلق ترانسپارنت و گرماژهای ۶۰ گرم تا ۳۰۰ گرم و ابعاد A5 .. چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم، محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب دیجیتال. چاپ دیجیتال - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد چاپ دیجیتال یکی از روش‌های تبدیل تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است. این روش معمولاً شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای کم تعداد توسط نشر رومیزی و دیگر منابع ... چاپ دیجیتال مدرن - چاپ دیجیتال پلات چاپ دیجیتال مناسب برای کارهای چاپی با تیراژ پایین و سرعت بالا مناسب می باشد و این دستگاهها قابلیت چاپ بروشور - کاتالوک - کارت ویزیت - کارت دعوت و نمونه ... چاپ دیجیتال پلات |لمینت|بروشور|چاپ مدرن شرکت چاپ دیجیتال مدرن آماده ارائه خدمات چاپ دیجیتال ،با کادری مجرب در زمان کوتاه و به صورت غیر حضوری می باشد. چاپ دیجیتال پلات ،لمینت ، برشور ،کاتالوگ ،چاپ ... لیست قیمت چاپ دیجیتال - چاپ دیجیتال پلات چاپ ديجيتال A4 250gr (مات و براق) يكرو. 800-1000 تومان. چاپ ديجيتال A3 250gr (مات و براق) يكرو. 1600-2000تومان. چاپ ديجيتال A4 200gr (مات و براق) يكرو. چاپ دیجیتال| نمونه |چاپ دیجیتال کتاب |چاپ دیجیتال کارت ویزیت چاپ دیجیتال نمونه | بزرگترین مرکز چاپ دیجیتال | مرکز چاپ دیجیتال کتاب | چاپ دیجیتال کارت ویزیت. چاپ دیجیتال یـاقـوت , چاپ دیجیتال ، چاپ دیجیتال یاقوت ، چاپ پلات ، لمینت ، چاپ عکس ، چاپ شاسی

چاپ دیجیتال

چاپ کاتالوگ